Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 15.09.2010, 20:12
Legia ma już od jakiegoś czasu, z tego co pamiętam za Urbana już były 2 treningi.
Co do innych drużyn to pewnie część też ma 2 treningi, tylko ciężko czegoś dowiedzieć się z ich stron internetowych.
Odpowiedz cytując