Kołek napisał(a):

|
Wszystko fajnie, wyszlo zajebiscie tylko martwi miec jedno - ze byli tylko obckorajowcy, z jednej strony - oni bo reszta zna nasz jezyk, ale z drugiej moze byc to troche spowodowane tymi polotkami na temat podziałów i innym sie nie chcialo w to bawic ale obym sie mylil...
|
I nie pomyślałeś, że to po prostu same nowe nabytki? Poza tym był też Wilk.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.