Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7217
Stary 15.09.2010, 19:05
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Ktoś mówił, że jak nasi nowi zawodnicy będą podchodzić po meczu pod trybunę to nie będą wiedzieli co zaśpiewać:

http://www.youtube.com/watch?v=-kKS0...layer_embedded
Wszystko fajnie, wyszlo zajebiscie tylko martwi miec jedno - ze byli tylko obckorajowcy, z jednej strony - oni bo reszta zna nasz jezyk, ale z drugiej moze byc to troche spowodowane tymi polotkami na temat podziałów i innym sie nie chcialo w to bawic ale obym sie mylil...
Odpowiedz cytując