KoPer napisał(a):

Wszystko fajnie, wyszlo zajebiscie tylko martwi miec jedno - ze byli tylko obckorajowcy, z jednej strony - oni bo reszta zna nasz jezyk, ale z drugiej moze byc to troche spowodowane tymi polotkami na temat podziałów i innym sie nie chcialo w to bawic ale obym sie mylil...