Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2900
Stary 15.09.2010, 18:44
sq napisał(a):Wyświetl post

@1q2 - może lepiej niech zagraniczni uczą się polskiego...
Jak ktoś chce to pewnie ale bez przesady
Zresztą tu nie chodzi pewnie tylko o 'naszych'.Całkiem możliwe że taki Chavez,Rios to też kiepściutko.Zresztą to jest dla dobra ich wszystkich, jak ktoś chce gdzieś wyjechać i nie siedzieć jak kołek w szatni to powinien sam się wziąć do roboty - Lepszej okazji jak angielskojęzyczny trener, mieć nie będzie.
Odpowiedz cytując