sq napisał(a):

@1q2 - może lepiej niech zagraniczni uczą się polskiego...
|
Jak ktoś chce to pewnie ale bez przesady

Zresztą tu nie chodzi pewnie tylko o 'naszych'.Całkiem możliwe że taki Chavez,Rios to też kiepściutko.Zresztą to jest dla dobra ich wszystkich, jak ktoś chce gdzieś wyjechać i nie siedzieć jak kołek w szatni to powinien sam się wziąć do roboty - Lepszej okazji jak angielskojęzyczny trener, mieć nie będzie.