Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15363
Stary 15.09.2010, 17:31
Nawet jeśli betonu jest 6cm, to będzie musiał schnąć 8tyg, według tego co podał Arapaho.
Zresztą, co tutaj teraz teoretyzować, na razie posadzki to nie problem, bo ich nie ma.
Odpowiedz cytując