South napisał(a):

Jakie polecicie radio do samochodu takie do 200 zł , myślę raczej żeby kupić na giełdzie używkę...
nie musi mieć jakiś specjalnych wynalazków
|
Szukaj coś w tym stylu.Na dziś to dobra w miarę tania opcja mająca wszystko co trzeba.
http://www.audiopioneer.pl/product/show/id/698
czyli w miarę znana firma i jeśli lubisz słuchać 'własnej' muzy to koniecznie USB.Zdecydowanie ułatwia sprawę.Ja bym polecał dorzucić tą stówkę i kupić nówkę z gwarancją, a jeżeli używka to zwróć uwagę na CD, czy czyta płyty czy nie przeskakuje bo przy dziurach jakie są u nas to różnie z tym jest.