Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18222
Stary 15.09.2010, 16:20
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie:
Na mecz z Koroną planuję zabrać ze sobą sześcioletniego kuzyna. Nigdy jeszcze nie wchodziłem z dzieckiem na stadion, więc nie wiem jak to dokładnie wygląda. Wiem, że wchodzi za darmo (prawda?). Tylko czy muszę mieć dla niego jakiś bilet zerowy, czy jakiś dokument? Pytam, bo nie chcę, żeby mały rozczarował się na swoim pierwszym meczu.

Z góry dzięki za odpowiedź (może być także priv)
Dziecko musi mieć legitymacje szkolną, a jak nie ma, to podaje się wiek dziecka ochroniarzowi, podajesz swój dowod osobisty ochroniarzowi, on pokazuje go do kamery, dziecko wchodzi i czeka za kołowrotkiem, a Ty wchodzisz na bilet. Dziecko nie potrzebuje żadnego biletu.
Odpowiedz cytując