Wyświetl pojedynczy post
h3po4
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15357
Stary 15.09.2010, 16:09
Jestem jak najbardziej za sprzedażą przez internet ale nie żadne nabijanie na kk.
Bilety kiedyś każdy inny każdy swego rodzaju cudem projektowym, już teraz są nudne, każdy taki sam, nie wyobrażam sobie żeby nie można było po meczu mieć jakiejś pamiątki(jaką jest bilet).

Zaraz mnie wszyscy zaatakują ale przecież to nic złego jak by były punkty sprzedaży w całym Krakowie tylko że bilety by były drukowane.
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą
Trochę zemsty, trochę krwi
Worek z forsą mieć pod głową
Wtedy ma się piękne sny
Odpowiedz cytując