Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35440
Stary 15.09.2010, 16:03
Jeden mecz na 3 lata to nawet gimnazjalista nieźle zagra. W dobrym klubie poszukuje się zawodników REGULARNYCH, grających na odpowiednim poziomie.
Odpowiedz cytując