Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35439
Stary 15.09.2010, 16:02
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
kolego a przypomnij sobie mecz z Lechią gdy wygraliśmy w dramatycznych okolicznościach 4:2 i dzięki temu zdobyliśmy Mistrza..
Wiedziałem że ktoś znów z tym wyjedzie
To tak jakbyś przez rok przychodził najebany do domu, raz przyszedł trzeźwy i z kwiatami i po kolejnym roku 'najebki' jakby cię żona już miała kompletnie dość i wyniosła walizki za drzwi, stwierdziłbyś - kochanie a nie pamiętasz jak rok temu kwiaty ci kupiłem
Odpowiedz cytując