wolfy napisał(a):

Pierwsza część nie ma absolutnie nic do rzeczy, a co do drugiej - te 60% to niby skąd wziąłeś? Gość jest żenująco słaby, zawsze taki był. Miał okres, że mógł sobie pograć z kontry w Zagłębiu, ale to było maksimum jego możliwości.
Koleś ma jeden zwód, żałosny strzał i rzadko kiedy dobrze dośrodkuje. Niby gdzie te pozostałe 40% się kryje?
Podstawą oceny piłkarza jest jego gra - a że Wojtek to prywatnie miły człowiek nie jest powodem, dla którego powinien zostać w Wiśle.
|
kolego a przypomnij sobie mecz z Lechią gdy wygraliśmy w dramatycznych okolicznościach 4:2 i dzięki temu zdobyliśmy Mistrza... kto wszedł na boisko strzelił 2 bramki i kto centrował? ŁOBO
P.S No cóż ciągle prawie gra padake no ale może jest coś co go blokuje? bo jak jest dobry moment dla niego to potrafi mieć przeblyski