Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35438
Stary 15.09.2010, 15:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza część nie ma absolutnie nic do rzeczy, a co do drugiej - te 60% to niby skąd wziąłeś? Gość jest żenująco słaby, zawsze taki był. Miał okres, że mógł sobie pograć z kontry w Zagłębiu, ale to było maksimum jego możliwości.

Koleś ma jeden zwód, żałosny strzał i rzadko kiedy dobrze dośrodkuje. Niby gdzie te pozostałe 40% się kryje?

Podstawą oceny piłkarza jest jego gra - a że Wojtek to prywatnie miły człowiek nie jest powodem, dla którego powinien zostać w Wiśle.
kolego a przypomnij sobie mecz z Lechią gdy wygraliśmy w dramatycznych okolicznościach 4:2 i dzięki temu zdobyliśmy Mistrza... kto wszedł na boisko strzelił 2 bramki i kto centrował? ŁOBO

P.S No cóż ciągle prawie gra padake no ale może jest coś co go blokuje? bo jak jest dobry moment dla niego to potrafi mieć przeblyski
Powód: P.S
Ostatnio edytowane przez *Michael* : 15.09.2010 o godz. 15:53.
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując