Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
1693
15.09.2010, 15:47
Fajny temat a się marnuje, może jakiś mod przeniósłby go do działu ABG? Moznaby tu wrzucac foty i relacje z innych stadionów w polsce
Żeby offtopa nie było:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll...KA10/262588010
Flinston
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flinston
Znajdź inne posty napisane przez Flinston