PiotrG napisał(a):

To tak, one zwiążą po kilku dniach, ale nie całkowicie wyschną.
Dam Ci taki przykład - wylej sobie posadzkę w pokoju i po miesiącu ułóż panele - za kolejne 2 miesiące one wstaną.
Woda z betonu sporo czasu paruje, nawet niewielkie ilości rozpieprzą sztywne pokrycie. Ja się o tym na własnej skórze przekonałem i nie tylko ja.
Na SN mają jeszcze sporo czasu na to wszystko, w Gdańsku sporo posadzek na trybunie głównej wykonano już w wakacje. Co się jeszcze Gdańska tyczy - oni tam mają spore opóźnienia, tylko się o tym nie mówi.
Zresztą co tutaj teoretyzować... Do 29 października to nawet tych posadzek u nas nie wykonają.
|
sorry
pracuję dla firmy, która kładzie posadzki i flizy na wielkich przestrzeniach (hipermarkety). Miedzy innymi flizy w Geant Krokus na Komorowskiego układaliśmy.
Na surowym podłozu betonowym wylewało się zaprawę (klej) i kładło płytki. Tego dnia można po nich biegać, a po 24 godzinach mogą jeździć po nich wózki widłowe.
Nie wiem czy coś się zmienilo w technologii, ale jak trzeba to się tym zajmiemy...
