Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
~SKWARU~
Member
Od: 01.2008
Skąd: Rbk
Offline
#
3411
15.09.2010, 15:22
Jeżeli ktoś z okolic Jordanowa i Spytkowic wybiera się w piątek na mecz to zapraszam na PW. Mamy kilka wolnych miejsc w transporcie. Sry za offtop.
Rabka-Zdrój.
~SKWARU~
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ~SKWARU~
Znajdź inne posty napisane przez ~SKWARU~