Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35436
Stary 15.09.2010, 14:41
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Łobo ma kontrakt ważny aż do 31.12.2012 czyli ponad 2 lata.Ciekawe ile by chciał za rozwiązanie do ręki dostac ? Skoro przez te dwa lata połknie z klubowej kasy ponad 600 tyś €.
Czy Wy wszyscy nie macie większych zmartwień niż zastanawianie się ile Łobodziński zarabia i jak z nim kontrakt rozwiązać. Basałaj już się o to postara, on jest dobry w te klocki.
Odpowiedz cytując