AYALA napisał(a):

|
Łobo ma kontrakt ważny aż do 31.12.2012 czyli ponad 2 lata.Ciekawe ile by chciał za rozwiązanie do ręki dostac ? Skoro przez te dwa lata połknie z klubowej kasy ponad 600 tyś €.
|
Czy Wy wszyscy nie macie większych zmartwień niż zastanawianie się ile Łobodziński zarabia i jak z nim kontrakt rozwiązać. Basałaj już się o to postara, on jest dobry w te klocki.