Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15343
Stary 15.09.2010, 14:13
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Usłyszałem tylko końcówkę, jak Pan Darek mówił, że generalnie zamiast koncertu na Wiśle po którym trzeba będzie wymieniać murawę (jak w Poznaniu) woli zaprosić jakąś znana drużynę lub rozegrać turniej międzynarodowy.


Jakiś czas temu mówiło się, że przy sprzedaży Kuby Borussia obiecała mecz. Prawda czy wymysł pseudodziennikarzy ? To dlaczego teraz nie zorganizować tego meczu ?



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując