|
Ja bym nie przesadzał nie jest tak źle. Moim zdaniem jest szybciej niż ze wschodnią. Nie wiem jak jest na całej trybunie ale po fotkach widać, że jest już na ukończeniu robienie wentylacji. Posadzki mają schnąć 3 miesiące? Przecież tyle nawet stropy nie schną jak się je wylewa np. przy budowie jakiegoś domu czy jakiegoś mniejszego budynku, bo wiadomo na większych budowach, tak jak tutaj to już gotowe płyty, a później wylewki.
Tynkowanie się rozpoczęło ale pokazali raptem dwie ściany więc nie wiem jak to ocenić, czy zrobione jest coś więcej nie wiadomo. Jeszcze dużo rzeczy do zrobienia, to fakt ale nie ma tragedii według mnie. A za szklenie elewacji mogli by się faktycznie wziąć, no ale jeżeli jeszcze coś robią na "dachu" to się za to zabierać nie będą.
|