|
Kto wam naopowiadal, ze Lobodzisnki ma kontrakt 50/50 ? Faktem jest, ze ma jeden z wczesnych kontraktow motywacyjnych, ale proporcje nigdy nie zostaly podane do opinii publicznej i rownie dobrze moga wynosic 60/40. 70/30 czy jeszcze inaczej. Choc ile by tak naprawde nie wynosily, to jest to wystarczajacy powod, by trzymac go w ME i zaoszczedzic na jego wyplatach mozliwie najwiecej, bo ze kontrakt ma wyjatkowo tlusty, to juz nie ulega watpliwosci. Niby nie jego wina, ale tez nie nasza wina jest, ze Wojtek w pilke gra beznadziejnie. Mam nadzieje, ze Maaskant nie bedzie na niego marnowal czasu i poprzestanie na tym, ze jesli ktos ostatnio przez dobrych kilka lat non-stop gral padake, to nie zrobi sie z niego pilkarza nagle w wieku 28 lat.
|