Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15336
Stary 15.09.2010, 12:47
Usłyszałem tylko końcówkę, jak Pan Darek mówił, że generalnie zamiast koncertu na Wiśle po którym trzeba będzie wymieniać murawę (jak w Poznaniu) woli zaprosić jakąś znana drużynę lub rozegrać turniej międzynarodowy.
Odpowiedz cytując