Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 15.09.2010, 11:37
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Zjeżdżając z ronda trzeba używać kierunkowskazu czy nie? Taka zagwozdka mandatowa mi się zdarzyła?
Trzeba dawać. Ci co chcą wjechać na rondo, są na podporządkowanej, i jak widzą że dajesz migacz że będziesz zjeżdżał to oni mogą już na nie wjeżdżać, a nie czekać zanim ty go opuścisz.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując