Marszałek napisał(a):

|
Zjeżdżając z ronda trzeba używać kierunkowskazu czy nie? Taka zagwozdka mandatowa mi się zdarzyła?
|
Trzeba dawać. Ci co chcą wjechać na rondo, są na podporządkowanej, i jak widzą że dajesz migacz że będziesz zjeżdżał to oni mogą już na nie wjeżdżać, a nie czekać zanim ty go opuścisz.