Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7651
Stary 15.09.2010, 11:23
ciekawy zawodnik... mlody... chociaż mam wątpliwości 7 meczów - 6 bramek, 3 asysty... zapewne trafi wkrótce do ekstraklasy, mam nadzieję, że do Wisły...

http://transfermarkt.de/de/charles-u...ler_54538.html

http://www.youtube.com/watch?v=HFSWIFKzMNk 1.01 bramka, a p0otem efektowna cieszynka :O
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 15.09.2010 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując