ciekawy zawodnik... mlody... chociaż mam wątpliwości

7 meczów - 6 bramek, 3 asysty... zapewne trafi wkrótce do ekstraklasy, mam nadzieję, że do Wisły...
http://transfermarkt.de/de/charles-u...ler_54538.html
http://www.youtube.com/watch?v=HFSWIFKzMNk 1.01 bramka, a p0otem efektowna cieszynka :O