|
Pewnie w Fakcie napisali.... tak jak z tym słynnym kontraktem - "Łobo zarabia kokosy". Szkoda tylko, że ponad 50% zarobków ma w wejściówkach i premiach. A 50% z jego kontraktu to mniej niż ma Brożek.
Poza tym, czy Łobo się gdzieś pruje, że nie gra ? Że nie zarabia? Lata do Cupiała na skargę? Mówi coś w mediach? Pyszczy? Nie! To bardzo miły, spokojny gość, którego potencjał sportowy nie jest/był wykorzystywany nawet w 60%. Zobaczymy co zrobi z niego Maaskant.
Ale nie... Na tym forum lepiej go zgnoić, zmieszać z błotem. W końcu krzywo kopnął piłkę i gawiedź forumowa jest oburzona. Jak Wy przyjdziecie do domu z pałą z klasówki to też Was przez resztę roku szkolnego rodzice gnoją? Jak w pracy Wam coś nie wyjdzie, to też was wszyscy gnoją? Zastanówcie się czasem, nad konsekwencjami swoich czynów, bo na pewno takimi tekstami ani Łobodzińskiemu, ani Pawełkowi nie pomagacie.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|