Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 15.09.2010, 10:06
Drużyna ma zaległości jeszcze sprzed kilku lat. Notorycznie oduczano ją pracować jak również grać w piłkę. By to naprawić trzeba trenować 2 razy. Nie jest to normą w trakcie sezonu, co trener sam przyznaje. Ale co zrobić, skoro nic jeszcze nie funkcjonuje. Chodzeniem po galeriach czy klubach się gry nie poprawi. Dobrze, że trener im tak zorganizował czas
..
Odpowiedz cytując