Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35429
Stary 15.09.2010, 09:28
Od dawna na forum jest wyjaśnione, że to nie Wojtka wina, że ma wysoki kontrakt. Gra tak jak umie, a duży kontrakt jest zasługą kogoś innego.
Ale do jasnej cholery, błędy trzeba naprawiać i jak będzie jakakolwiek możliwość oszczędzenia pieniędzy to trzeba ją wykorzystać. Jeżeli chłop nie gra, bo jest za słaby, a w dodatku koszty utrzymania są duże to trzeba coś z tym zrobić. Dobrze ktoś na forum kiedyś napisał, że przez te lata co grał Wojtek to można by dać szansę jakiemuś młodemu i zrobiłby tyle samo.
Odpowiedz cytując