Fajnie się podejmuję ryzyko za nie swoje pieniądze..
Cytat:
|
[Bakero o wydanym 1mln € na Sobiecha] Macie rację, to rzeczywiście jest duże, w cudzysłowie, ryzyko, bo nikt w polskich warunkach nie kupuje 21-letniego piłkarza za takie pieniądze. Ale mnie kręci podejmowanie podobnego ryzyka, kupowanie młodych, niedoświadczonych zawodników.
|