Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2867
Stary 15.09.2010, 09:21
Fajnie się podejmuję ryzyko za nie swoje pieniądze..
Cytat:
[Bakero o wydanym 1mln € na Sobiecha] Macie rację, to rzeczywiście jest duże, w cudzysłowie, ryzyko, bo nikt w polskich warunkach nie kupuje 21-letniego piłkarza za takie pieniądze. Ale mnie kręci podejmowanie podobnego ryzyka, kupowanie młodych, niedoświadczonych zawodników.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując