|
Jakakolwiek jest Wasza opinia o Łobo zachowajcie jakiś poziom w Jego krytyce. Mimo ogólnie słabej jak dotąd postawy to jest nasz gracz. Ktoś Go tu sprowadził i zaproponował te nieadekwatne do klasy sportowej zarobki-to może do tej osoby żale. Poza tym nie on (Łobo) jeden zawodzi.
Ostatnio edytowane przez arti : 15.09.2010 o godz. 08:02.
|