Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35427
Stary 14.09.2010, 23:33
K4millo napisał(a):Wyświetl post
W angielskich mediach oraz na stronie Derby nie ma żadnej wzmianki nawet o tym że Branco był tam na testach, nie mówiąc już o otrzymaniu oferty. Wygląda to na bajeczkę, chyba że były to jakieś testy konspiracyjne.



Tez mi sie wydaje ze ten Branco to jakis lawirant ktory wypatrzyl sobie dobre miejsce do zarobienia troche ale najpierw musi troche wody polac zeby u nas zakotwiczyc.

Ale moze cos tam potrafi wiec jesli Holendrzy uznaja ze moze byc przydatny to go wziasc czemu nie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując