K4millo napisał(a):

|
W angielskich mediach oraz na stronie Derby nie ma żadnej wzmianki nawet o tym że Branco był tam na testach, nie mówiąc już o otrzymaniu oferty. Wygląda to na bajeczkę, chyba że były to jakieś testy konspiracyjne.
|
Tez mi sie wydaje ze ten Branco to jakis lawirant ktory wypatrzyl sobie dobre miejsce do zarobienia troche ale najpierw musi troche wody polac zeby u nas zakotwiczyc.
Ale moze cos tam potrafi wiec jesli Holendrzy uznaja ze moze byc przydatny to go wziasc czemu nie.