|
Byłem niedawno u znajomego w Lubinie i przy okazji postanowiłem wybrać się na mecz Zagłębia. Według mnie system sprzedaży biletów jest tam idealny. Poszedłem około południa w dniu meczu do sklepu klubowego w galerii handlowej. Kilkanaście osób w kolejce. Czekałem około 45 minut. (podobno tylko dlatego tak długo, że było to przed pierwszym meczem i większość osób wyrabiała karty kibica) Bilety są nabijane tylko na elektroniczną kartę kibica, której wyrobienie jest bezpłatne i trwa kilkadziesiąt sekund. (zdjęcie jest skanowane z dowodu osobistego). Razem z kartą dostałem login i hasło do konta internetowego dzięki któremu mogę teraz kupić bilet przez intenet, płacąc przelewem (po wpłacie bilet jest automatycznie nabijany na moją kartę). Jakby podobny system był na Wiśle to byłbym bardzo zadowolony, gdyż nie mam możliwości osobiście jechać w tygodniu do Krakowa po bilet.
|