Wyświetl pojedynczy post
Spec z Jugosławii
Junior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35426
Stary 14.09.2010, 21:24
Witam Wszystkich ,

Jestem Kibicem Wisełki od jakiś 20 lat , przeżywałem chwile radości, klęski , I ligę , II ligę.

Martwi mnie , w jakim stanie jest scouting w Naszym Klubie.

Mam przyjemność obserwować ( z racji mojego pobytu w Krajach Bałkańskich ) najpierw ligę Chorwacką , obecnie lige Czarnogórską. To co widziałem na tle naszych grajków, tylko potwierdza mnie w przekonaniu że po prostu nie umiemy szukać dobrych i tanich zawodników a takich na Bałkanach Mnóstwo.

Cecha Jugoli, która jest moim zdaniem najważniejsza to Zawziętość i Duma. Tego my , Polacy niestety nie posiadamy.
Prosty przykład z Podwórka to Nikola.

Przyjdzie czas, że rozwinę trochę wątek...

Pozdro dla Wiślackiej Braci z Podgoricy
Odpowiedz cytując