|
Witam Wszystkich ,
Jestem Kibicem Wisełki od jakiś 20 lat , przeżywałem chwile radości, klęski , I ligę , II ligę.
Martwi mnie , w jakim stanie jest scouting w Naszym Klubie.
Mam przyjemność obserwować ( z racji mojego pobytu w Krajach Bałkańskich ) najpierw ligę Chorwacką , obecnie lige Czarnogórską. To co widziałem na tle naszych grajków, tylko potwierdza mnie w przekonaniu że po prostu nie umiemy szukać dobrych i tanich zawodników a takich na Bałkanach Mnóstwo.
Cecha Jugoli, która jest moim zdaniem najważniejsza to Zawziętość i Duma. Tego my , Polacy niestety nie posiadamy.
Prosty przykład z Podwórka to Nikola.
Przyjdzie czas, że rozwinę trochę wątek...
Pozdro dla Wiślackiej Braci z Podgoricy
|