Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35425
Stary 14.09.2010, 20:02
A może mili kibice, Branco się Wysp boi, bo jeśli prześledzicie jego karierę, to próbował już grać na Wyspach i suche statystyki mówią, że w takim Leeds U zagrał 0 meczów Nie zagrzał miejsca także w Queens PR, gdzie zagrał zaledwie w 7 meczach. W ogóle Wyspy są w jego statystykach najgorsze ze wszystkich innych . Może były jakieś zdrowotne powody, ale trudno teraz to rozstrzygnąć. Należy zaufać Holendrom, że wiedzą co robią
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując