A może mili kibice, Branco się Wysp boi, bo jeśli prześledzicie jego karierę, to próbował już grać na Wyspach i suche statystyki mówią, że w takim Leeds U zagrał 0 meczów

Nie zagrzał miejsca także w Queens PR, gdzie zagrał zaledwie w 7 meczach. W ogóle Wyspy są w jego statystykach najgorsze ze wszystkich innych . Może były jakieś zdrowotne powody, ale trudno teraz to rozstrzygnąć. Należy zaufać Holendrom, że wiedzą co robią
