Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
TOMAY1979
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
1421
14.09.2010, 19:50
Grzadq
napisał(a):
I ...
Heh dobre z ta trawa ale w Poznaniu juz chyba 3 lub 4 raz wymieniaja murawe...cos mi sie wydaje ,ze cos nie tak z tym dachem skoro trawa nie chce rosnac...moze za malo slonca...?
TOMAY1979
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TOMAY1979