Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35424
Stary 14.09.2010, 19:26
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Oszaleliście z tym Łobem, nie rozumiem w ogóle stwierdzenia, że jeżeli koleś zarabia u nas 300 klocków, to w następnym swoim klubie musi dostać tyle samo. Bzdura.
Chyba nie zrozumiałeś mojego tekstu, zatem wytłumaczę łopatologicznie - Łobodziński jako pierwszy decyduje o swojej przyszłości. Jeśli nie będzie chciał odejść to tego nie zrobi i kaskę i tak pobierał będzie. Jeśli myślisz, że Łobo jest na tyle ambitny, że odejdzie, gdzieś indziej byle żeby grać to myślę, że jesteś w błędzie.

Ale jeśli mógłby grać w pierwszym składzie i zarabiać te same pieniądze to myślę, że z miłą chęcią zgodzi się na zmianę klubu. Jeżeli Wisła liczy na to, żeby w jakikolwiek sposób zaoszczędzić na operacji "Łobodziński" to nie ma, że boli - to jedyne wyjście. I nie ma znaczenia czy Łobo zasługuje na te pieniądze czy nie, to chyba oczywiste dla każdego, kto ma choć trochę oleju w głowie.

Chyba, że sam Łobo uderzy się w pierś i zgodzi się na obniżenie zarobków byle grać - w co szczerze powątpiewam.
Odpowiedz cytując