Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2840
Stary 14.09.2010, 17:46
Nie powiedziałbym, że jest na straty. Oczywiście o MP będzie niezmiernie ciężko, bo środek tabeli jest bardzo wyrównany i o pierwszą trójkę będzie walczyło z 7-8 zespołów, jednak wciąż są szanse na dobrą grę i poukładanie zespołu.

Nie wiem kto zdecydował o takim ruchu, ale biję brawo. W końcu trzeba się wziąć za takich ludzi bez ambicji i wywalić z polskiej piłki Gizów i Łobodzińskich.
Odpowiedz cytując