|
Nie powiedziałbym, że jest na straty. Oczywiście o MP będzie niezmiernie ciężko, bo środek tabeli jest bardzo wyrównany i o pierwszą trójkę będzie walczyło z 7-8 zespołów, jednak wciąż są szanse na dobrą grę i poukładanie zespołu.
Nie wiem kto zdecydował o takim ruchu, ale biję brawo. W końcu trzeba się wziąć za takich ludzi bez ambicji i wywalić z polskiej piłki Gizów i Łobodzińskich.
|