|
Oszaleliście z tym Łobem, nie rozumiem w ogóle stwierdzenia, że jeżeli koleś zarabia u nas 300 klocków, to w następnym swoim klubie musi dostać tyle samo. Bzdura. Wtedy był reprezentantem Polski (niech będzie, że wyróżniającą się postacią w lidze) to dostał taki kontrakt, teraz prezentuje dno, więc tyle samo nie dostanie. Proste. Lazio sobie dało radę z Makinwą, Staszek ma wyp* Łoba. Koniec kropka.
|