Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35423
Stary 14.09.2010, 17:39
Oszaleliście z tym Łobem, nie rozumiem w ogóle stwierdzenia, że jeżeli koleś zarabia u nas 300 klocków, to w następnym swoim klubie musi dostać tyle samo. Bzdura. Wtedy był reprezentantem Polski (niech będzie, że wyróżniającą się postacią w lidze) to dostał taki kontrakt, teraz prezentuje dno, więc tyle samo nie dostanie. Proste. Lazio sobie dało radę z Makinwą, Staszek ma wyp* Łoba. Koniec kropka.
Odpowiedz cytując