Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35422
Stary 14.09.2010, 16:42
Co do Łobo, to powinno z nim porozmawiać kierownictwo, powiedzieć mu, żeby sobie szukał klubu i negocjował kontrakt, a Wisła uzupełni jego zarobki do pensji jaką ma zagwarantowaną u nas. Nie mówię, że powinno to być robione w ciemno, ale w przypadku w którym trafiłby się klub, który by odciążył nasz budżet o jakieś 40% zarobków Łobodzińskiego - powinniśmy optować za takim posunięciem. Myślę, że mimo wszystko byłoby to dobre rozwiązanie, a Łobodzińskiego za darmo z mniejszą pensją niż u nas widziałoby u siebie wiele klubów ekstraklasy.

Chyba, że nasz treneiro pokłada jeszcze jakieś nadzieję w Łobodzińskim, bo jeśli nie to takie rozwiązanie byłoby rozsądne. Myślę, że na nim i tak już nie zarobimy, a możemy przynajmniej stracić mniej. Z Gargułą powinno być podobnie, tyle, że jeszcze nie teraz - jeśli się nie odbuduje i nie wywalczy sobie u nas miejsca do następnych wakacji (chociażby jako regularny zmiennik) powinno się podjąć podobne kroki.

Normalna sprzedaż któregoś z tych piłkarzy wydaje się niemożliwa i jeśliby się udała, byłby to majstersztyk w wykonaniu klubu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.09.2010 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując