Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7187
Stary 14.09.2010, 15:16
W anonimowego piłkarza nie wierzę .
Jednak trzeba przyznać , że tego typu wypowiedzi(,,niech obcokrajowcy udzielają wywiadu'') jak Pawła , której rzekomo udzielił po meczu z Jagą , są pożywką dla srajtaśm typu Fakt.
Trzeba więc na przyszłość uważać co się mówi .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 14.09.2010 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując