|
W anonimowego piłkarza nie wierzę .
Jednak trzeba przyznać , że tego typu wypowiedzi(,,niech obcokrajowcy udzielają wywiadu'') jak Pawła , której rzekomo udzielił po meczu z Jagą , są pożywką dla srajtaśm typu Fakt.
Trzeba więc na przyszłość uważać co się mówi .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 14.09.2010 o godz. 15:18.
|