Faktycznie zadziwiające jest to że dla nas rzucił Derby, ale z drugiej strony gdyby były jakiekolwiek wątpliwości co do takiego biegu wydarzeń to chyba główna nie zatytułowałaby artykułu "Branco odrzucił ofertę "Derby County"...
Poza tym przy takich dywagacjach na forum często zapominamy o aspektach czysto pozasportowych. Derby to kompletna dziura, a Kraków..no sami wiece ile ma do zaoferowania

Może gość wyszedł z założenia: piękne miasto,dobre knajpy, przyzwoite pieniądze, tanie (z punktu widzenia kogoś kto ma rodzinę w Niemczech) życie. A że do tego klub z tradycjami, walczący o najwyższe cele na krajowym podwórku - pięknie. No to przyjechał.