Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35419
Stary 14.09.2010, 12:46
Faktycznie zadziwiające jest to że dla nas rzucił Derby, ale z drugiej strony gdyby były jakiekolwiek wątpliwości co do takiego biegu wydarzeń to chyba główna nie zatytułowałaby artykułu "Branco odrzucił ofertę "Derby County"...
Poza tym przy takich dywagacjach na forum często zapominamy o aspektach czysto pozasportowych. Derby to kompletna dziura, a Kraków..no sami wiece ile ma do zaoferowania Może gość wyszedł z założenia: piękne miasto,dobre knajpy, przyzwoite pieniądze, tanie (z punktu widzenia kogoś kto ma rodzinę w Niemczech) życie. A że do tego klub z tradycjami, walczący o najwyższe cele na krajowym podwórku - pięknie. No to przyjechał.
Odpowiedz cytując