Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3325
Stary 14.09.2010, 12:45
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Parę sezonów temu była taka akcja, że w Kolporterach można było kupić bilety. Nikt nie zastanawiał się nad tym żeby to wznowić?
Prawdopodobnie nie jest to od razu możliwe do zrealizowania z powodów prawnych. Pamiętam, wtedy kupując bilet nie potrzebowałeś żadnych peseli itd.
Odpowiedz cytując