Bartosz napisał(a):

|
Parę sezonów temu była taka akcja, że w Kolporterach można było kupić bilety. Nikt nie zastanawiał się nad tym żeby to wznowić?
|
Prawdopodobnie nie jest to od razu możliwe do zrealizowania z powodów prawnych. Pamiętam, wtedy kupując bilet nie potrzebowałeś żadnych peseli itd.