Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35417
Stary 14.09.2010, 12:15
A może Branco chce raz w życiu powalczyć w Europie o mistrzostwo kraju ? Grał w 2 Bundeslidze, średniaku w Rosji, słabiaku w Grecji. Człowiek się nudzi ciągłą walką o przeciętność. Jednak wizja mistrzostwa i startu w pucharach - w podstawowym składzie - to inne emocje.
No i u nas za słabą grę nie dostanie racą po łbie, tylko usłyszy " Nic się nie stało"
..
Odpowiedz cytując