A może Branco chce raz w życiu powalczyć w Europie o mistrzostwo kraju ? Grał w 2 Bundeslidze, średniaku w Rosji, słabiaku w Grecji. Człowiek się nudzi ciągłą walką o przeciętność. Jednak wizja mistrzostwa i startu w pucharach - w podstawowym składzie - to inne emocje.
No i u nas za słabą grę nie dostanie racą po łbie, tylko usłyszy " Nic się nie stało"
