Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
_barszczu
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
7177
14.09.2010, 12:14
no teraz zaczyna sie polaczkom piłkarzykom nie podobać to, że nie dostaną kasy za wejściówki z kontraktów motywacyjnych...
_barszczu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _barszczu
Znajdź inne posty napisane przez _barszczu