|
Haha Brożek tą swoją wypowiedzią pokazał tylko jaki jest tępy! Czy on nie zauważa jak dużą część kibiców irytuje? Czy nie widzi, że we większości meczów to on jest najsłabszym ogniwem? Po prostu aż brak mi słów na tą megagwiazdę!
P.S Chyba to już najwyższa pora aby on i Małecki opuścili drużynę, może i będzie to strata sportowa, ale za to nie będą powstawać w drużynie bezsensowne konflikty. Zresztą podobnie jest w Legii gdzie Iwański ciągnie na dno zespół...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ
|