Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35415
Stary 14.09.2010, 11:53
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Zarabiają, zarabiają. 2 liga angielska to 4 liga europy pod względem frekwencji. Transmitowana na pół europy (nawet u nas zdaje się polsat sport ją pokazuje) a kluby grające w niej dokonują wielomilionowych transferów o jakich większość zespołów występujących w 'czołowych' ligach europy może tylko pomarzyć. Dlatego jakoś nie wierzę żeby ten Kameruńczyk na serio zrezygnował z oferty Derby na rzecz testów w Wiśle.
Też jakoś mi sie nie chce wierzyć, że zrezygnował z poważnej oferty z Derby... Rozumiem, żeby odrzucił Doncaster, czy jakieś inne Scunthorpe. Ale w Derby grałby przy 30tysiącach (mam nadzieję, że i u nas tak będzie niedługo), ale co ważniejsze za 2 razy większe pieniądze. Jednymy możliwym wytłumaczeniem jest to, że w Derby grzałby pewnie ławę (właśnie kupili młodego obrońcę za 0,5 mln funtów z trzeciej ligi)
Odpowiedz cytując