|
Czy ktoś słyszal ten komentarz Brożka?! Nie narazie to jakieś mało wiarygodne teksty dziennikarzy. Ja myślę że Brożek u Maskanta będzie miał pewny pierwszy plac gry. Co innego Małecki który miał mieć lekcje za czerwo w sparingu i wszedł na Jage z ławki i zrobił dokładnie to samo z tym że zarobił żółtą, co rozłościło wyraźnie Holendra.
Jak dla mnie skład taki sam jak z Jagą z tym że Bukhari za Boguskiego i oczywiście Jovanic.
Ostatnio edytowane przez Baala : 14.09.2010 o godz. 13:31.
|