Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3321
Stary 14.09.2010, 11:02
Ciekawe czy na kolejnych meczach z Lechią i Śląskiem też będzie takie zainteresowanie?
Swoją drogą to będize jedyna runda bez karnetów !?

http://www.facebook.com/event.php?eid=125257460858368
Zapraszajcie znajomych !
Ostatnio edytowane przez massoud : 14.09.2010 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując