Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
Od: 11.2009
Offline
#
3321
14.09.2010, 11:02
Ciekawe czy na kolejnych meczach z Lechią i Śląskiem też będzie takie zainteresowanie?
Swoją drogą to będize jedyna runda bez karnetów !?
http://www.facebook.com/event.php?eid=125257460858368
Zapraszajcie znajomych !
Ostatnio edytowane przez massoud : 14.09.2010 o godz. 11:04.
massoud
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez massoud