Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35411
Stary 14.09.2010, 10:09
Championship to 4 pod względem oglądalności liga na świecie. Może nie oferowali mu takich warunków jakich oczekiwał?
Poza tym tam byłby jednym z wielu a u nas pewnie wie,że jak się sprawdzi to ma szansę na dużo gry,bo zwyczajnie wakat jest na jego pozycji. Jeśli facetowi naprawdę zależy na grze to u nas ma to zagwarantowane. Poza tym czy w Anglii aż tak dużo by mu płacili?Zresztą to są nasze dewagacje,ważne aby facet okazał się realnym wzmocnieniem. Przy okazji zobaczymy jakich to grajków Holender potrafi z karta na ręku ściągnąć.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując