Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35410
Stary 14.09.2010, 10:05
Nie wiem czy znowu tam defensywni zawodnicy zarabiają tak dużo? Dobrze tam płacą napastnikom i zawodnikom ofensywnym a reszta myślę że rozpieszczana nie jest mimo wszystko różnica między Premier L a Chmp jest kolosalna tak finansowo jak i klasowo.
Odpowiedz cytując