Branco jest wolnym piłkarzem, bo właśnie rozwiązał kontrakt z greckim Levadiakosem. -
Klub spadł do drugiej ligi, więc poprosiłem prezesa o rozwiązanie mojej umowy. Przez ostatnie dni przebywałem na testach w angielskim klubie Derby County. Chcieli mnie, ale wtedy dostałem telefon z Wisły. Oferta z Krakowa bardziej mnie interesuje, bo nie mam ochoty grać w drugiej lidze, nawet angielskiej - mówi Kameruńczyk.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23936
Szczerze nie chce mi się w to wierzyć. Championship to o wiele większe pieniądze, zainteresowanie kibiców i mediów. Ze wszystkich "drugich lig" w Europie akurat ta jest najbardziej prestiżowa.