|
Do lata 2011. Holendrzy, jeżeli chcą coś zrobić, to mają rok, maksymalnie półtora. Potem kończy im się kontrakt.
Za Riosa w sumie 1,5mln (o ile wykupią). Jovanić 0,4. Bunoza 0,4. Wilk 0,3. Cikos 0,2. Załóżmy, że jest to 3mln. Zostaje na zimę/lato 3mln + to co uda się sprzedać.
Pieniądze na kontrakty dla nich były, bo poprzedni zawodnicy odeszli.
|