xanti1906 napisał(a):

A jak przychodził Basałaj nie krzyczałeś razem z innymi, żeby dać mu czas na przebudowę? Po 2,5 miesiącach narzekasz?
Przypominam, że głównym celem jest zbudowanie klubu od podstaw. Widocznie ktoś pomyślał, że z takimi piłkarzami i tak będziemy łapać się do pierwszej 3, więc jakoś przetrwamy ten sezon. 6mln euro nie zginie, poczekaj z transferami do klubu, przynajmniej do lata. Myślę, że w zimie postarają się sprzedać tych, którzy są niepotrzebni i znowu zarobić, a ewentualnie ogrywać juniorów. Ale to tylko moje zdanie.
|
Do lata... którego roku?

Piszesz - 6 mln nie zginie... jak do tego doszedłeś? Marcelo - 3,5? 3,8? Jeszcze inaczej? Głowa - 1?1,2?1,5? Diaz - 750 tys; 1,5mln czy coś pomiędzy?
Nie zginie... czy Rios, Jovanic, Bunoza, Wilk, Cikos przyszli za czapkę gruszek nie mówiąc o koszcie kontraktów indywidualnych dla nich? Już dobrze ponad 1mln euro poszedł na w/w plus kontrakty dla nich i innych.