Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35403
Stary 14.09.2010, 08:58
Już tylu było takich co pisało że nasz niemiecki-serb się do niczego nie nadaje i nigdy nie przebije do składu a już pokazuje że naszym zawodnikom z zeszłego sezonu na samym starcie ligi dużo do niego brakuje i żadnym szrotem nie można go nazwać... a co było z Bunozą? hahaha

A Garguły to nie będę w ogóle komentował bo jeszcze u nas nic nie pokazał totalne nic. A tu liczy się że jak wróci to od razu będzie top forma. To ostatni zawodnik na którego bym obecnie liczył no może przed ostatni bo tym ostatnim jest Łobo.
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 14.09.2010 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując